Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

EURO palety a paletové nástavce

Euro paleta nová

Paleta je vhodná nejen na tuzemský export, ale i na transport zboží do zahraničí, paleta je ošetřena formou IPPC. Charakteristickou vlastností palety je výrazná vůně dřeva, čistota palety, která je bez vlhkých plísní. Palety jsou garantovány registračními znaky výrobců, které se nacházejí na špalcích po stranách palet. Všechny špalky jsou ostrohranné, nevyštípané, svlaky nepoškozené. Rohy palety jsou ztupené ořezem. Rozměr 1200 x 800, nosnost 1500 kg.

              

Euro paleta "A"

Paleta je vhodná nejen na tuzemský export, ale i na transport zboží do zahraničí, paleta je ošetřena formou IPPC. Světlá paleta se téměř neliší od nové palety. Paleta je čistá, jako nová a voní dřevem. Palety jsou garantovány registračními znaky výrobců, které se nachází na špalcích po stranách palet. Všechny  špalky jsou ostrohranné, nevyštípané, svlaky  nepoškozené. Rohy palety jsou ztupené ořezem.
Nosnost 1500 kg, Rozměr 1200 x 800.

Euro paleta "B" tmavá

Paleta je vhodná pro firmy, kterým se palety nevrací a nepotřebují kvalitní palety. Charakteristickým rysem palet je tmavší barva. Vlivem oprav se mohou na paletě mohou vyskytnout zcela odlišné barvy, což mají za následek opravy. Palety jsou garantovány registračními znaky výrobců, které se nachází na špalcích po stranách palet. Všechny špalky jsou ostrohranné, nevyštípané, svlaky nepoškozené. Rohy palety jsou ztupené ořezem. Nosnost 1500 kg, Rozměr 1200 x 800.

                                            

Paletové nástavce na Euro paletu

Skládací paletové nástavce jsou vhodné pro přepravu a uskladnění zboží na EURO paletách. S jejich použitím se dosáhne lepší využití úložné plochy palety. Plně nahradí papírové krabice, plechové a plastové boxy apod. Nástavce se sestavují na EURO paletu. Paletový nástavec se skládá ze čtyř kusů dřevěných bočnic spojených nýty čtyřmi speciálními kovovými pozinkovanými panty. Nástavec je certifikován, hoblovaný, IPPC. Síla desky: 2 cm. Hmotnost nástavce je 7,5 kg. Rozměr 1200 x 800 x 200.

 

TOPlist