Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Palety dřevěné a nástroje

Prodáváme palety v několika jakostních skupinách, které jsou specifikovány svojí cenou. Všechny nabízené  palety  označované  jako  EUR odpovídají  normě UIC 435-2  a  ČSN 26 9110. Palety označované jako EPAL jsou certifikované dle danné normy. Naše firma může v případě potřeby zajistit dopravu až na místo konečného odběru zákazníkem. Cena palety je závislá na množství objednaných palet, způsobu platby, atd.
 

Charakteristika značení a opotřebení palet

Paleta EURO - nová  -  takto označená paleta  nenese žádné  známky opotřebení. Má čisté světlé dřevo a je nepoškozená. Na špalcích  delší strany jsou vypáleny registrační znaky garanta a poskytovatele  licence, číslo  uživatele licence - výrobce, znak EUR v oválném rámečku a to na obou stranách. Paleta  je  čistá,  zcela nová, výrazně voní dřevem, bez  vlhkých  plísní. Všechny  špalky jsou ostrohranné, nevyštípané, svlaky nepoškozené. Rohy palety jsou ztupené ořezem.


Paleta EURO použitá světlá "A"  - takto označená paleta nese mírné známky opotřebení, ale je světlá, s touto bylo manipulováno šetrně v čistém prostředí. Má světlé dřevo a nenese žádnou  známku  poškození  ani  opravy. Téměř  se neliší  od  palety  "EUR nové". Paleta je světlá, na špalcích delší strany  jsou  vypáleny registrační  znaky garanta  a  poskytovatele  licence, číslo uživatele licence - výrobce,  znak EUR  v  oválném  rámečku a to na obou stranách.  Paleta je čistá, bez vlhkých plísní.  Všechny špalky  jsou ostrohranné,  nevyštípané,  svlaky  nepoškozené. Rohy palety jsou ztupené ořezem.

Paleta EURO použitá tmavá "B" - takto označená paleta nese stopy silného opotřebení, je tmavší, šedivé nebo tmavší hnědé barvy, ale není poškozená a je tedy plně funkční. Do této kategorie mohou být též zařazeny palety, které  byly opraveny  s tím, že  plně  vyhovují normě UIC 435-2  a ČSN26 9110.  Na  špalcích  delší strany  jsou  vypáleny registrační  znaky garanta  a  poskytovatele  licence, číslo uživatele licence - výrobce, znak EUR  v oválném  rámečku a to na obou stranách. Paleta je čistá, bez vlhkých plísní.  Špalky  jsou ostrohranné, nevyštípané,  svlaky nepoškozené. Některé špalky mohou být zcela světlé po opravě, stejně tak i některé desky. Toto není na závadu pokud palety splňuje všechna ostatní kritéria. Rohy palety jsou ztupené ořezem.

 

TOPlist