Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Garden Rooms (zahradní chaty)

Vítejte na stránce chattuza.wbs.cz v sekci "Garden Rooms" (obytné chaty)

         

 

Veškerý zahradní program - zahradní chaty a domky, altány, pergoly, houpačky, můstky, zahradní pražce, atd. nyní od 1.3.2019 již nedodává firma CHATTUZA s.r.o., ale nově je distribuováno a montováno dceřinou firmou František Záň - Dřevostavby HKK, která se zabývá prodejem tohoto zahradního sortimentu, stavbami a rekostrukcemi.

 http://www.drevostavbyhk.pageride.cz

Nový životní trend zahradních domů tzv. "garden rooms" je řešením pro každého, kdo chce pracovat, sportovat, relaxovat či jiným způsobem trávit čas přímo na své zahradě. Je to také možnost pro každého, komu v rodinném domě chybí další prostor pro práci, koníčky nebo odpočinek. "Garden rooms"    se tak většinou v zahraničí využívají hlavně jako relaxační prostor, ale i jako pracovny, ateliéry, tělocvičny nebo zimní zahrady. Velké čelní prosklení    přitom vytváří přímý kontakt s okolní přírodou.

Prostor je plně variabilní. Díky dodatečnému komplexnímu zateplení stěn, stropů a podlah Vám umožňuje pohodlné prožití volného času na Vámi oblíbeném místě po celý rok.

Předností zahradních domů „Garden Rooms“ je kromě cenové dostupnosti i rychlost výstavby, kdy je možné předat dokončené dílo zákazníkovi do cca 30 dnů po započetí stavebních prací!

Díky široké variabilitě tohoto projektu si můžete zvolit zahradní dům, který nejlépe odpovídá Vašim představám o jeho rozměrech a vybavenosti. Vždy je možné provést individuální úpravu základního projektu.

 

Standardní provedení "Garden Rooms" zahrnuje (celoroční varianta):

 1.  bez základové desky
 2.  tesařská konstrukce z hranolů a prken
 3.  podlaha z OSB desek na pero-drážku (tl. 18 mm)
 4.  strop z OSB desek na pero-drážku (tl. 18 mm)
 5.  vnitřní obložení stěn a stropu z OSB desek nebo sádrokartonů (tl. 12 mm)
 6.  zateplení podlahy, stěn a stropu minerální vatou 100 mm
 7.  venkovní obklad palubkami (tl. 18 mm)
 8.  střešní krytina - střešní fólie Alkorplan tl. 1,5 mm
 9.  oplechování okrajů střechy - materiál Viplanyl
 10.  odvodnění střechy: žlab + svod (hranaté provedení)
 11.  vstupní dveře plastové (bílé)
 12.  okna plastová (bílé)
 13.  rozvod elektro instalací po objektu (zásuvky, světla)

 

Dodatečné nadstandartní dodávky:

Zasílené zateplení, použití silnějších OSB desek, venkovní obklad Thermowood, dřevěná okna a dveře, stavba komínu (varianta zděný či nerezový), terasa, atd. Zajišťujeme i stavbu základové desky.

V Hradci Králové je možná návštěva vzorového zahradního domu "Garden Rooms" v případě vážného zájmu o jeho stavbu. Fotografie z výstavby budou doplněny během několika dní.

 

 

TOPlist