Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zahradní dřevěné pražce

Vítejte na stránce chattuza.wbs.cz v sekci Zahradní dřevěné pražce

Veškerý zahradní program - zahradní chaty a domky, altány, pergoly, houpačky, můstky, zahradní pražce, atd. nyní od 1.3.2019 již nedodává firma CHATTUZA s.r.o., ale nově je distribuováno a montováno dceřinou firmou František Záň - Dřevostavby HKK, která se zabývá prodejem tohoto zahradního sortimentu, stavbami a rekostrukcemi.

 http://www.drevostavbyhk.pageride.cz

 

Jako jedna z prvních firem v České republice vám chceme nabídnout zahradní (železniční) pražce, a tento web odráží naši touhu po všem novém co se týká dřeva a jeho širokého použití v našem životě. Tyto zahradní pražce lze použít na terénní úpravy, zahradu, stavby, nábytek atd ... ! Ať už plánujete postavit posezení, lavičku, opěrné zdi, terasu, rybníček nebo prostě schodiště na zahradě, zjistíte, že pražce jsou skvělý materiál pro toto použítí. Vždy zjistíte, že pražce míjí odpověď na všechny vaše kreativní sny a nápady! Pražce jsou nové bez impregnace, z měkkého nebo tvrdého dřeva, chemicky neošetřené, krátké nebo dlouhé, materiál je dub, borovice nebo buk .. zkrátka vždy nalezneme alespoň jeden typ, který vám sedí.

Nabízíme dodávky buď materiálu nebo zhotovení vašeho projektu. Díky tomu, že tento materiál není žádným způsobem chemicky ošetřený, tak je vhodný na zahrady u domů, školní zahrady, dětské hřiště, lesní stezky, atd. Níže jsou ukázky z realizovaných projektů pro vaší inspiraci.

Prosím, pomozte nám šířit informace o našemu novém produktu. Pokud jste našli na naší stránce užitečné nebo inspirující informace, prosím podělte se o ně na Facebooku. Jednoduchý způsob, jak říct "Toto je opravdu užitečná webová stránka". Moc díky.

Tímto chceme také oslovit pro navázání spolupráce zahradní architekty, firmy specializující se na zahradní stavby a další.

   

 

 

 

 

 

 

TOPlist